Smaller Default Larger

Папа в Перу: Заключна Свята Меса

Ісус покликав Своїх учнів переживати в сьогоденні те, що має присмак вічності – любов до Бога і до ближнього. На це звернув увагу Папа Франциск, проповідуючи під час Святої Меси, яку він 21 січня 2018 р. ввечері очолив на аеродромі «Las Palmas» в столиці Перу місті Лімі. Це була заключна подія його 22-ї Апостольської подорожі, яка зібрала 1 млн 300 тисяч вірних.

Папа до молоді Перу: Бог ніколи не знеохочується нами!

«Дорогі друзі, Господь дивиться на вас із надією, Він ніколи не знеохочується нами», – наголосив Папа Франциск, промовляючи до молоді, що у неділю, 21 січня 2018 р., зібралася опівдні за місцевим часом на площі перед архиєпископським палацом в Лімі, щоб помолитися разом з ним молитву «Ангел Господній».

Папа: Покликання вкорінене на землі, але звернене до неба

Пам’ять про момент покликання, радісна пам’ять про перехід Ісуса через наше життя, допоможе богопосвяченій особі чи священикові залишатися радісним та вдячним, а вдячна свідомість розширює серце й стимулює до служіння. Думками про це Папа Франциск поділився із духовенством, чернецтвом та семінаристами півночі Перу, зустрічаючись з ними 20 січня 2018 року в Трухільйо.

Третій день Папи в Перу: місця, історія, події

У суботу, 20 січня 2018 р. Папа Франциск відлетів із столиці Ліми до міста Трухільйо, де відслужить Святу Месу, зустрінеться з духовенством, чернецтвом і семінаристами півночі Перу. День завершиться молитовним вшануванням Пресвятої Богородиці «Virgen de la Puerta», після чого Святіший Отець повернеться до Ліми.

Перший і другий день візиту Папи в Перу

Папа Франциск прибув до Перу ввечері 18 січня 2018 р., а його «робочим» днем стала п’ятниця 19 січня, яку він присвятив відвідинам Амазонії. Він є першим Папою, що побував у цьому регіоні, дуже важливому для екосистеми всієї планети.

Ліма, столиця Перу, втретє вітає Наступника святого Петра

Ввечері, 18 січня 2018 р., розпочався 2-й етап ХХІІ Апостольської подорожі Папи Франциска, який прибув до Перу. Літак зі Святішим Отцем на борту приземлився в аеропорту Ліми, столиці країни, з випередженням запланованого графіку на 45 хвилин, тобто, о 16:35 місцевого часу (23:35 - київського).

Різдвяна проповідь Папи Франциска

 

У суботу, 24 грудня 2017 р., Папа Франциск очолив у базиліці Святого Петра у Ватикані Нічну Різдвяну Святу Месу, під час якої виголосив ось цю проповідь:

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції

 

@Mail.ru