Smaller Default Larger

Чернече формування

 

ЧЕРНЕЧЕ ФОРМУВАННЯ

 

Чернече формування – це систематичний шлях аскези і пізнавання, який здійснює Чернець у Василіянському Чині. Воно охоплює вступний курс до василіянського чернечого життя, новіціят, період тимчасової професії та постійне поглиблення чернечого життя.

 

Чернече формування на всіх своїх етапах відбувається згідно з нормами Статуту Василіянського Чину в дусі «Повчання святого Отця нашого Василія Великого» відповідно до навчання Учительського Уряду Церкви за планами і програмами, законно встановленими та затвердженими.

Загальний план василіянського формування затверджує Генеральна Капітула Чину.

 

ПОСТІЙНЕ ПОГЛИБЛЕННЯ ЧЕРНЕЧОГО ЖИТТЯ

 

Кожний Чернець з довічною професією, закінчивши студії, через конкретні вимоги та нові обставини життя і служіння, задля вірності євангельським ідеалам слідування за Христом і гармонійного поєднання апостольської діяльності з духовним вдосконаленням, з наполегливим старанням і вживанням необхідних засобів звершує своє духовне, доктринальне й практичне формування протягом усього життя, щоб відбувався його постійний особовий, спільнотний, церковний і апостольський поступ у посвяті Богові Отцеві в Святому Дусі.

Протоігумен за згодою своєї Ради призначає відповідального за постійну формацію у Провінції та затверджує програму постійної формації, підготовлену цим відповідальним.

Ченці докладають зусиль, щоб розвивати й поглиблювати свої знання і використання священних наук, беручи участь у курсах, програмах постійного формування та реалізуючи особисті ініціативи, затверджені компетентним Настоятелем .

Ченці не занедбують також здобування світських знань, особливо тих, які тісно пов’язані зі священними науками, що личить мати освіченим людям.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції