Smaller Default Larger

АНОНС: Відкриття Новіціяту Отців Василіян у Провінції Св. Миколая в Україні

 

28 лютого (неділя) 2021 р. Б., у Василіянський Провінції Св. Миколая, в рамках Ювілейного року, відбудеться офіційне відкриття Новіціяту (школи монашого життя), осідком якого став Боронявський монастир Отців Василіян (с. Бороняво, Хустський р-н., Закарпатська обл.).

АНОНС: 100-річчя від дня народження Владики Івана Маргітича

 

4-6 лютого 2021 р. Б., відбудуться урочисті заходи з нагоди вшанування 100-річчя від дня народження «народного єпископа» Івана Маргітича.

АНОНС: Вшанування Покровителя Провінції Св. Миколая в рамках Ювілейного року

 

В неділю 20 грудня 2020 р. Б., в Малоберезнянському монастирі Отців Василіян відбудеться вшанування Покровителя Провінції Св. Миколая, яке цього року проводитиметься у рамках 100-літнього Ювілею від початку реформи Василіянського Чину на Закарпатті.

АНОНС: Вшанування Св. Священномученика Йосафата у рамках Ювілейного року в Провінції Св. Миколая

 

У рамках ювілейного року в Провінції Св. Миколая, з нагоди 100-ліття від початку реформи Василіянського Чину на Закарпатті, Отці Василіяни запрошують богопосвячених осіб до Мукачівського монастиря на спільне вшанування святого священномученика Йосафата Кунцевича, ЧСВВ.

 

АНОНС: Празник Св. Арх. Михаїла – Центральне богослужіння в Імстичівському монастирі з нагоди Ювілейного року

 

21 листопада 2020 р., у с. Імстичеві, Іршавського р-н., Закарпатської обл., відбудеться відпустове вшанування Покровителя місцевого Монастиря Отців Василіян – Св. Архистратига Михаїла, у рамках відзначення Ювілейного року в Провінції Св. Миколая з нагоди 100-ліття від початку реформи Василіянського Чину на Закарпатті.

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції