Smaller Default Larger

АНОНС: Різдвяний концерт в Осідку Провінції Св. Миколая

 

У вівторок, 14 січня 2020 р. Б. (Празник Св. Василія Великого), в Малоберезнянському монастирі Отців Василіян відбудеться Різдвяний концерт, який представить Мукачівський хор хлопчиків та юнаків.

  • Початок концерту о 16:00 у монастирському храмі.

АНОНС: Урочисте вшанування Покровителя Ченців Василіян Провінції Св. Миколая в Україні

 

14-15 грудня 2019 р. Б., в Малоберезнянському монастирі відбудеться урочисте вшанування Св. Миколая – Покровителя Ченців Василіян місцевої Провінції. Разом з цим буде відзначено 110-ліття від дня народження о. Севастіяна Сабола ЧСВВ (Зореслава) та молитовна згадка про усіх Ченців Провінції Св. Миколая, що відійшли до вічності.

Анонс: «Моє служіння Україні» – Міжнародна наукова конференція про о. Йосафата Жана, ЧСВВ

 

29-30 листопада у Львові відбудеться Міжнародна наукова конференція, присвячена о. Йосафату Жану, ЧСВВ (1885-1972 рр.), франко-канадському священику УГКЦ, місіонерові, церковному і громадсько-політичному діячу.

АНОНС: Празник Св. Арх. Михаїла – Покровителя Імстичівського монастиря

 

20-21 листопада 2019 р., в Монастирі Отців Василіян у с. Імстичеві, Іршавського р-н., Закарпатської обл., відбудуться відпустові святкування Празника Св. Архистратига Михаїла – Покровителя монастиря.

АНОНС: Семінар «AD FONTES» присвячений о. Йоанникію Базиловичу, ЧСВВ та його твору «Brevis notitia fundationis Theodori Koriathovits»

 

11 листопада 2019 р. Б., в м. Ужгороді відбудеться семінар під гаслом «AD FONTES» («До джерел» – лат.), присвячений о. Йоанникію Базиловичу, ЧСВВ, Протоігумену Василіян Закарпаття, автору аскетичних, історичних та літургічних досліджень, з нагоди 220-ої річниці виходу першого тому його праці «Коротка відомість про фундацію Теодора Корятовича».

Анонс подій

МАЛОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ МОНАСТИР

  • 10-14 лютого 2020 р. Б. - Капітула в Провінції Св. Миколая.

*******

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції