Smaller Default Larger

Анонс: Празник Преображення Господнього в Малоберезнянському монастирі − 2019

 

18-19 серпня 2019 р. Б., в Малоберезнянському монастирі Отців Василіян відбудуться святкування Празника Преображення Господнього.

Анонс: Празник Успіння Пресвятої Богородиці в Мукачівському монастирі − 2019

 

27-28 серпня 2019 р. Б., в Мукачівському монастирі Отців Василіян відбудуться відпустові святкування Празника Успіння Пресвятої Богородиці.

Участь Малоберезнянського парафіяльного хору у IV Міжнародному фестивалі «Березнянський ярмарок»

 

11 серпня цього року року відбувся IV відкритий Міжнародний фестиваль народних промислів та народної творчості Ужанської долини «Березнянський ярмарок». Участь у цьому фестивалі взяв і парафіяльний хор, що діє при Монастирі Святого Миколая отців Василіян у Малому Березному, який розпочав фестиваль молитвою «Отче наш». Керівником хору є Адміністратор парафії о. Лука Буняк, ЧСВВ, деригентом хору п. Неля Глодан.

«Веселі канікули з Богом» у Малоберезнянській парафії Отців Василіян

 

Упродовж тижня, з 5 по 11 серпня, у Парафії Зіслання Святого Духа, що діє при Малоберезнянському василіянському монастирі св. Миколая, було організовано тижневий табір «Веселі канікули з Богом» для дітей віком від семи до одинадцяти років.

Пресвята Тройця - Джерело монашої ідентичності

 

(заключний документ першої сесії собору монашества УГКЦ «Преображення у Господі»: Ідентичність монашества в покликанні і служінні УГКЦ. Розділ І)

Пресвята Тройця як сопричастя трьох Божих Осіб в єдності любови є найвищим зразком християнського та монашого життя і найкращим взірцем посвяти й виховання особистої, спільнотної та церковної ідентичности. Монаша ідентичність – це тайна, укрита в лоні Пресвятої Тройці. Щоб її пізнати, треба з покорою та вірою наблизитися до тайни нашого Бога і з погляду Святого Духа відкривати Божий задум щодо нас – як Бог дивиться на нас.

Вершина духовного життя - споглядання Божественної Тройці. Це споглядання є одночасно сопричастям у Божому житті, входженням у глиб Його тайни. Що глибше входимо, то більше насичуємося. Проте, сповнюючись, Бога не вичерпуємо. Триособове життя Боже глибше за наші - хай і переповнені Богом - серця. У цьому - наше вічне життя, внутрішнє життя Пресвятої Тройці. Ми знаємо, що воно инакше, ніж наше, несотворене. Воно - життя в сопричасті Осіб. Споглядаючи цю тайну, ми змушені замість мови понять використовувати мову парадоксів й антиномій.

Духовні вправи у Коритнянському монастирі «Всецариця»

 

7 серпня 2019 року в жіночому контемплятивному монастирі «Всецариця», що розташований у с. Коритняни, Ужгородського району на Закарпатті, відбулися духовні вправи для дівчат. Духовні науки для молодих людей провадив о. Лука Буняк, ЧСВВ, з Малоберезнянського монастиря оо. Василіян. Участь у формації взяли сім дівчат віком від 16 до 30 років із Закарпаття та Івано-Франківщини та чотири сестри цієї монашої обителі.

Провінційні збори у Малоберезнянському монастирі – 03/2019

 

5 серпня 2019 р. Б., у Малоберезнянському монастирі проводилося чергове зібрання отців і братів Василіян Провінції Св. Миколая в Україні, під час якого відбулася зустріч ченців з коучами та психологами у методі когнітивно-поведінкової терапії.

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції