Smaller Default Larger

Гаївки при Малоберезнянському монастирі Отців Василіян

 

23 квітня 2017 р., в Томину неділю, при Малоберезнянському монастирі Отців Василіян, були проведені Великодні гаївки, в яких взяли участь місцеві парафіяни, зокрема діти та молодь, а також місцева монаша спільнота.

Вшанування померлих Василіян на монашому цвинтарі в Малому Березному

 

23 квітня 2017 р., в Томину неділю, в Малоберезнянському монастирі після Божественної Літургії, була відслужена панахида на монашому цвинтарі за Ченців Василіян, які тут поховані, як також за усіх померлих Ченців Василіянської Провінції Св. Миколая в Україні.

ЙОСИФ СЛІПИЙ І ЗАКАРПАТТЯ

 

  • Володимир Мороз

Численні і малознані тепер зв’язки із Закарпаттям та закарпатськими українцями підтримував митрополит і Патріарх Йосиф Сліпий, починаючи ще зі своєї молодості, продовжуючи періодом ув’язнення і завершуючи життям на вимушеному вигнанні з рідної землі. Ще до Другої світової він спілкувався з владикою Павлом Ґойдичем, під час неї відвідував о. Августина Волошина, у тоталітарний радянський період підтримував духовенство Закарпаття, а згодом – до останніх місяців свого життя – вів переписку з головою Сойму Карпатської України Августином Штефаном. Також у підпіллі священики Мукачівської єпархії поминали ім’я Патріарха Йосифа Сліпого у Літургії.

Пасхальні богослужіння в Імстичівському монастирі - 2017

 

16 квітня 2017 р., в Імстичівському монастирі Отців Василіян відбулися святкові богослужіння з нагоди празника Воскресіння Христового.

Святкова Божественна Літургія з нагоди Празника Воскресіння Христового в Малоберезнянському монастирі

 

16 квітня 2017 р., в Малоберезнянському монастирі Отців Василіян була відслужена святкова Божественна Літургія з нагоди Празника Воскресіння Христового, а також відбулося Благословення пасок.

Воскресні богослужіння в Малоберезнянському монастирі

 

В ніч з 15 на 16 квітня 2017 р., в Малоберезнянському монастирі Отців Василіян були відслужені Воскресні богослужіння, які очолив Протоігумен Провінції Св. Миколая о. Андрій Белеканич ЧСВВ у співслужінні з ієромонахами монастиря.

Пасхальне привітання (відео) Ієромонахів Василіян Малоберезнянського монастиря

 

  • Спів «Христос Воскрес!» грецькою, латинською та українською мовами виконали: Протоігумен о. Андрій Белеканич ЧСВВ, о. Йосафат Сичкун ЧСВВ, о. Лука Буняк ЧСВВ та о. Еміліян Гавей ЧСВВ.
  • Привітання виголосив Протоігумен о. Андрій.

Агрегатор новин

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції

 

@Mail.ru