Smaller Default Larger

Провінційна капітула в США

 

У Провінції Успіння Богородиці у США відбулася звичайна Виборча Капітула з 1-го по 5-те лютого, 2016 року у монастирі св. свщнмуч. Йосафата у Ґлен Кові. На цій звичайній Провінційній Капітулі зібралися всі члени Провінції у першу чергу вибрати нову Провінційну Управу на наступні чотири роки, а також Делегатів на Генеральну Капітулу 2016 року.

Преший день Капітули, згідно Статуту Чину, пройшов на молитві і призадумі. 3-го лютого, за результатами голосування, на Потоігумена було вибрано Впр. о. Василя Салковського, ЧСВВ на Радників Впр. о. Еміліяна Дороша, ЧСВВ та Впр. о. Пилипа Сандрика, ЧСВВ. Поза тим, 4-го лютого було обрано на першого заступника Радника Впр. о. Євгена Хомина, ЧСВВ та на другого заступника Впр. о. Теодосія Ільницького, ЧСВВ. За результатами голосування були вибрані Делегати на Генеральну Капітулу: 1-ший Делегат – Впр. о. Даниїл Чайковський, ЧСВВ, 2-гий Делегат – Впр. о. Тедосій Ільницький.

На Капітулі були розглянутв також різні важливі питання з життя Провінції. 2-го лютого кожен Настоятель та Парох презентував звіт з 4-річної праці. Вислужений Протоігумен Впр. о. Пилип Сандрик, ЧСВВ презентував звіт про стан Провінції і подякував усім присутнім за співпрацю за останні 4 роки. На Капітулі розглядалися питання проведення святкування 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата, поправки до Статуту Василіянського Чину, працю членів Провінції у парафіях, економічний стан Провінції, а також питання щодо Новіціяту та покликань.

Капітула завершилася 4 лютого Вечірньою молитвою і побажаннями на успішну працю для Церкви і Чину.

Асторія, Нью Йорк, понеділок, 08/02/2016

Подав: о. Еміліян Дорош, ЧСВВ − Пров. Вікарій

Джерело: osbm.info

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити