Smaller Default Larger

Празник Вознесіння Господнього в Імстичівському монастирі Отців Василіян

alt

29 травня 2014 р., у Монастирі Отців Василіян в Імстичеві (Іршавський р-н., Закарпатської обл.), відбулося урочисте святкування празника Вознесіння Господнього, яке очолив Протоігумен Провінції Святого Миколая о. Павло Райчинець ЧСВВ, у співслужінні з Настоятелем о. Михаїлом Станком ЧСВВ та священнослужителями з довколишніх парафій.

На святкування прибули теж ченці Провінції Св. Миколая, що навчаються у Василіянському Інституті Філософсько-Богословських Студій (Львів-Брюховичі): диякон Максим Пішта, брати Еміліян Гавей та Кипріян Зейкан, на чолі з Віце-ректором о. Йоаном Школиком ЧСВВ, який співслужив з Протоігуменом святкову Божественну Літургію.

Отці Василіяни з Боронявського, Малоберезнянського та Мукачівського монастирів (о. Мелетій Рішко, о. Йосафат Сичкун і о. Веніамин Довганич), а також єпархіальні священики та місцеві ієромонахи (о. Полікарп Погоріляк та о. Ніканор Ситар), уділяли паломникам Святу Тайну Покаяння.

Під час Божественної Літургії, Протоігумен виголосив до вірних проповідь присвячену празнику Вознесіння Господнього та поділився думками про значення цього свята для нас. (ЧИТАТИ)

На завершення святкувань, відбулося «многоліття», подяка Настоятеля та мирування, під час якого Протоігумен окропив присутніх свяченою водою.

о. Франціск Онисько ЧСВВ

 

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції