Smaller Default Larger

Святкування Дня Незалежності України в Малоберезнянському монастирі

alt

В неділю, 24 серпня 2014 р., в Малоберезнянському монастирі Отців Василіян, була відслужена святкова Божественна Літургія, з нагоди Дня Незалежності України, яку очолив Протоігумен Провінції Святого Миколая в Україні о. Павло Райчинець ЧСВВ, у співслужінні з ієромонахами монастиря: Намісником о. Даниїлом Дербалем ЧСВВ та о. Андрієм Белеканичем ЧСВВ.

Перед тим, як розпочалася Служба Божа, діти монастирської парафії, виступили у храмі з національно-релігійними піснями та віршами про Україну. Після чого усі присутні присвятили найважливішу молитву Церкви своїй Батьківщині, яка цього року зазнає агресії, військового втручання та страждає від кровопролиття.

Під час Літургії, Протоігумен виголосив проповідь (ПОВНИЙ ТЕКСТ), яка була побудована на недільній євангельській притчі про Немилосердного боржника (Мт. 18, 23-35). Роздумуючи про чоловіка з притчі, який просив у Царя, щоб той подарував йому борг, однак сам виявився безжалісним до свого боржника, проповідник між іншим зауважив, що ми повинні не лише просити у Бога якісь дари для себе, але й повинні старатися самі стати тими дарами, які вимолюємо. Адже як ми, наприклад, можемо просити сьогодні у Бога миру для нашої України, якщо в особистому житті сіємо лише ворожнечу? Що з того, якщо Бог дасть нам мир, а ми потім підемо, і як той слуга з притчі, будемо ворогувати зі своїми близькими? Отож, не вистарчає сьогодні лише просити у Бога миру для нашої країни, – зазначив Протоігумен, – треба також ставати гідними Божого миру і самим цей мир створювати довкола себе.

Після закінчення богослужіння, Намісник монастиря привітав усіх зі святом та зачитав Звернення Блаженнішого Святослава до вірних Української Греко-Католицької Церкви та всіх українців з нагоди Дня Незалежності України.

Завершилося святкування спільною молитовною піснею «Боже Великий Єдиний, нам Україну храни…».

 

о. Франціск Онисько ЧСВВ

 

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції