Smaller Default Larger

Паломництво Тячівського деканату до Мукачівської чудотворної ікони

Сьогодні, 8 жовтня до Мукачівської Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, що знаходиться при Святомиколаївському василіянському монастирі прибули паломники з Тячівського деканату, а саме з м. Тячева та смт. Тересви Організували прощу о. Василь Довганич, адміністратор греко-католицької громади смт. Тересви та о. Йосиф Штогрин, протопресвітер Тячівського декануту.

 


Богослужіння розпочалися о 10.30 вервицею до Пресвятої Богородиці. Перед початком Служби Божої о. Веніамин Довганич, ЧСВВ, настоятель Мукачівського монастиря привітав паломників. Об 11 розпочалася Божественна Літургія яку очолив о. Йосиф. Проповідь виголосив ієром. Лука Буняк, ЧСВВ. О. Лука звернув увагу прочан на особу Пресвятої Богородиці та її представлення у Св. Письмі Нового Завіту, де вона лише декілька разів ясно говорить, у всіх інших випадках вона мовчить і тим самим вказує на особу Христа, її сина, який проповідує. Та в історії християнства спостерігаємо неабияку активність Пресвятої Богородиці, зокрема її появи у Фатімі, Люрді… Саме так Пресвята Богородиця сьогодні проповідує. І тут, у цьому св. монастирі Вона проповідує через свою Чудотворну ікону. На кінець отець заохотив кожного вдивляючись у приклад Богородиці відійти звідси з великою духовною радістю та з вірою у те, що Діва Марія, яка прославилася у Чудотворній Мукачівській іконі може нам дати те, що в неї просимо.

 


Після Служби Божої паломники молилися молебен перед Чудотворною іконою, опісля відбулося посвячення води. Накінець Треба відзначити, що подібна проща до Чудотворної Мукачівської ікони у відновленому монастирі оо. Василіян вперше проводиться з ініціативи єпархіальних священиків, які насправді розуміють цінність цієї чудотворної ікони для нашої єпархії на загалом для нашого краю.

 

Джерело: osbm-mukachevo.org.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції