Smaller Default Larger

Заупокійна Свята Літургія за отцем Атаназієм Пекарем ЧСВВ

У суботу, 5 листопада, в Ужгородському кафедральному соборі, була відслужена заупокійна Свята Літургія за блаженної пам’яті отцем Атаназієм Пекарем ЧСВВ.

Літургію очолив Протоігумен Провінції св. Миколая о. Павло Райчинець ЧСВВ, з ним співслужили: парох кафедрального собору о. Іван Тедір, Декан Великоберезнянського деканату Мукачівської греко-католицької єпархії о. Василь Данилаш, та інші священики єпархії.

В Літургії також взяли молитовну участь представники Закарпатської греко-католицької спілки імені Івана Маргітича.

У поминальній проповіді, о. Павло Райчинець ЧСВВ, назвав отця Атаназія „Апостолом Правди”.

„Оцінюючи сьогодні роль, яку відіграв отець Атаназій в нашому суспільному та церковному житті, можемо його з певністю назвати „Знаком нашого часу”. (…) Своїм життям і діяльністю, своїми працями, він звертає нашу увагу на проблему правди, як в суспільному так і в церковному, а також в особистому житті людини. Отець Атаназій був і через свої праці надалі залишається Апостолом Правди. У своїх творах, він намагався висвітлити ту правду, джерелом якої є Бог, а не течії цього світу” – зазначив отець Павло.

Як було повідомлено, отець Атаназій, який був родом з м. Перечина, Закарпатської області, упокоївся в Господі 28 вересня 2011 року, на 89–му році життя, 65–му в священства і 55–му монашого покликання, в Ґлен Кові, Нью Йорк, США після корткої недуги. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції