Smaller Default Larger

Празник святого Василія Великого у Мукачівському монастирі

14 січня Церква святкує дві важливі події: Господнє Обрізання, надання Йому імені Ісус та вшановують пам’ять святого Василія Великого, архиєпископа Кесарії Кападокійської.

Для Мукачівського монастиря оо.Василіян свято це є особливим, адже святий Василій є засновником, вчителем, духовним батьком і покровителем Чину оо. Василіян.

У цей день Василіянська спільнота Мукачівського монастиря розпочала урочисту Святу Літургію св. Василія Великого. Божественну Літургію очолив ігумен монастиря о. Веніамин Довганич, ЧСВВ, з ним співслужили о. Андрій Белеканич, ЧСВВ та о. Лука Буняк,ЧСВВ.

У Слові Божому, яке виголосив о. Веніамин, звернув увагу на те, що всім нам потрібно ревніше старатися добре пізнавати закон Господній й з любов'ю до Господа потрібно виконувати Його , щоб осягнути вічне щастя та нескінченну радість у Небесному Царстві, «погорджуймо всім іншим, навіть, вигодами для нашого тіла, відмовляймося, часом, від необхідних речей, щоб тільки здобути вічну нагороду». Отець Веніамин також звернув увагу на постать святого Василія, який походив з вельми заможної родини, однак покинув все, щоб жити тільки з Богом й своєю апостольською працею втілював Божу Заповідь любові.

Джерело: osbm-mukachevo.org.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції