Smaller Default Larger

Пасхальне звернення Правлячого Єпископа Мукачівської єпархії

Офіційний сайт Мукачівської греко-католицької єпархії, оприлюднив Пасхальне привітання Преосвященного Владики Мілана – Правлячого єпископа єпархії.

У своєму привітанні, яке Владика Мілан скерував до вірників Мукачівської греко-католицької єпархії і всіх людей доброї волі, Ієрарх запросив усіх до роздумів над великим даром, яким є Віра.

„Стоячи перед цим великим скарбом, ми покликані до певного вибору, оскільки наше сьогодення чим далі більше приводить нас до розриву між вірою та повсякденним життям, який за допомогою різних мас-медійних чинників вважається реалізованим тільки тоді, коли наповнений добробутом та різними розважальними видовищами”, – наголосив Владика Мілан.

Також Владика пригадав, що Святіший Отець Бенедикт ХVІ, вбачаючи важливість чесноти Віри, оголосив для Католицької Церкви, апостольським листом Porta Fidei, Рік Віри, який розпочнеться 11 жовтня 2012 року, та завершиться 24 листопада 2013 року.

 


„Бажаю всім Вам, щоб кожні наші починання та ініціативи протягом цього Року Віри підтримували і додавали кожному нові сили в радісному знову відкритті віри та свідченні про неї, – завершив своє пасхальне привітання Єпископ. – Радісної Пасхи всім Вам, дорогі браття та сестри, і всім християнам нашого краю та всієї України”. ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ! ВОІСТИНУ ВОСКРЕСЕ!

За матеріалами: mgce.uz.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції