Smaller Default Larger

Похоронні Богослужіння за о. Йоаном Регусевичем, ЧСВВ

 

16 березня у Львові упокоївся в Господі на 53-му році життя, 27-го чернечого покликання, 19-му священослужіння світлої пам’яті о. Йоан Регусевич, ЧСВВ.

16 березня у Брюховицькому монастирі св. Йосифа відбувся монаший парастас, який очолив Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоан Школик, ЧСВВ. Під час молитви своїми спогадами про покійного ченця поділився о. Йосиф Будай, ЧСВВ. Він згадав служіння о. Йоана, який 10 років був духівником семінарії отців Василіян, 4 роки – духівником сестер св. Йосифа та неодноразово відвідував сестер Василіянок у Брюховичах. Відтак проповідник висловив свою радість, що є наступником о. Йоана у служінні духівника семінарії та закликав до молитви за нього.

Наступного дня прощалися з покійним ченці Крехівського монастиря св. Миколая, де ієромонах виконував своє останнє земне служіння.

18 березня у Крехові відбулася Свята Літургія і Чин Монашого похорону. Очолив заупокійні Богослужіння владика Василій Тучапець, ЧСВВ, екзарх Харківський. Він пригадав монаший подвиг ієромонаха та його тривалу недугу, що принесла йому численні терпіння. «В цій молитві ми щиро разом просимо, щоб Господь простив йому власні прогрішення, прийняв жертву його життя і нагородив вічним життям у Небесному Царстві», - зазначив Архиєрей.

Своїми спогадами про ієромонаха Йоана поділився і о. Йоан Школик, ЧСВВ, який назвав його "будівничим багатьох людських сердець": «На таблицях багатьох сердець він писав вказівки та поради щодо того, як треба жити в цьому житті».

Говорячи про період недуги світлої пам’яті о. Йоана, Протоігумен зазначив, що свої терпіння він багато жертвував задля Василіянського Чину. Крім того, вищий настоятель відзначив багато добрих рис о. Йоана, зокрема його делікатність у спілкуванні з іншими. Відтак ієромонах висловив співчуття та подякував рідним і співбратам о. Йоана, які за ним доглядали.

Поховали ієромонаха Йоана Регусевича на монашому цвинтарі у Крехівському монастирі.

 

Прес-служба osbm.in.ua

Фото: о. Іпатій Ващишин ЧСВВ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції