Smaller Default Larger

Вшанування покровителя Імстичівського монастиря Отців Василіян – Святого Архистратига Михаїла

 

Архангеле Божий, святий Михаїле,

Шануєм ми свято Твоє.

І славимо Бога, що дав в допомогу нам ангельське

військо Твоє.

 

20 та 21 листопада 2019 р.Б., у монастирському храмі св. Архистратига Михаїла в с. Імстичово, пройшли урочисті святкування з нагоди храмового празника.

Розпочалися урочистості Великою Вечірнею з Литією, яку очолив ігумен монастиря о. Павло Кречун, ЧСВВ.

У день святкування – 21 листопада, була відслужена Утреня, яку очолив владика Мілан Шашік разом з отцем Павлом та дияконом Миколою.

Потім було відслуженно Архиєрейську Божественну Святу Літургію яку очолив Преосвященний Владика Мілан, якому співслужили: Протоігумен Провінції св. Миколая о. Андрій Белеканич, ігумен Імстичівського монастиря о. Павло Кречун, ЧСВВ, а також Тарас Іванина, ЧСВВ, Ігумен Боронявського монастиря.

Сьогоднішнє Євангельське читання, розповідає про те, як Ісус Христос, будучи повновладним Господом видимого і невидимого, дав своїм учням і апостолам владу над всякого роду нечистими духами, для того, щоб їх поборювати. Владика Мілан звернувся до всіх присутніх із проповіддю, в якій підкреслив роль Архистратига Михаїла в історії спасіння людей. Владика зазначив, що Архистратиг Михаїл – великий ідеал та союзник у боротьбі проти зла, у боротьбі за щастя та закликав усіх кликати цього могутнього заступника собі на допомогу у тяжкій звитязі зі злими духами і спокусами нашого земного життя.

Велику увагу Владика звернув на любов до ближніх, милосердя до інших людей, що є основою християнства. Життя й учинки Ісуса Христа показують нам, як виявляти любов у щоденному житті й служити іншим.

Якщо хочемо, щоб ми гідно жили, щоб ми добре жили, то кожен з нас має почати цю дорогу від свого серця, від себе самого.

Богослужіння завершилось святковим многоліттям, після чого Владика благословив усіх віруючих своїм архіпастирським благословенням, а ще привітав усіх іменинників, зсилаючи їм теплі слова побажань.

Настоятель храму подякував Владиці за молитву, закликав і надалі до спільної молитви до Господа за довгоочікуваний мир та спокій в Україні. о. Павло Кречун слова вдячності висловив всім отцям, які сповідали, церковному хорові, дякам, жертводавцям, парафіянам, і всім гостям.

На кінець всі помолились гімн «Боже Великий, Єдиний».

За традицією престольного празника, на подвір’ї храму відбулось освячення оновленої каплиці, яке звершив Владика Мілан зі священнослужителями. Після чого Архієрей окропив вірян свяченою водою, а священики уділили всім присутнім мирування.

 

  • Текст: диригент Вікторія Добра

 

*******

ВІДЕО

 

 

 

 

 

*******

 

СВЯТКОВА ВЕЧІРНЯ ТА УТРЕНЯ

 

 

*******

 

АРХІЄРЕЙСЬКА БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції