Smaller Default Larger

Зустріч з послом України в Угорщині

01

 

10 вересня 2021 року в Будапешті Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав зустрівся з послом України в Угорщині п. Любов’ю Непоп.

У зустрічі також взяли участь: голова ПМВ УГКЦ владика Степан Сус, екзарх Харківський Василь Тучапець, Протоігумен Закарпатської провінції отців Василіян Франциск Онисько, душпастир для українців в Будапешті о. Дам'ян Габорій, о. Андрій Белеканич із Василіянського монастиря в Маріяповч та секретар Глави Церкви о. Олег Олекса.

У ході зустрічі сторони обговорили актуальний стан української громади в Угорщині та виклики, які постають перед українцями в Угорщини.

Під час зустрічі Блаженніший Святослав наголосив на важливості плекати єдність між українцями в Угорщині. «Церква, посольство та громада мають бути між собою партнерами, які об'єднані спільною метою – допомогти українцям в Угорщині», – сказав Предстоятель і попросив працівників посольства всіляко допомогти новоприбулим українцям, яких, за неофіційними даними, у країні є понад 100 тисяч.

Глава Церкви також розповів присутнім про зустріч з віце-прем'єром угорського уряду п. Жолтом Шем’єном, на якій обговорювалося питання будівництва храму УГКЦ, школи та садка в Будапешті.

Після зустрічі Блаженніший Святослав спільно з послом України в Угорщині п. Любов'ю Непоп та присутнім духовенством поклав квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку в Будапешті.

 

за повідомленням Прес-служби УГКЦ в Угорщині

 

02

03

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції