Smaller Default Larger

Празник Воздвиження Хреста Господнього в Боронявському монастирі - 2022

26-27 вересня 2022 р. Б., в Боронявському монастирі Отців Василіян відбулись відпустові святкування з нагоди храмового празника Воздвиження Чесного Хреста Господнього.

26 вересня, в Навечір’я празника, богослужіння розпочалися Молитвою на Вервиці та Хресною Дорогою, яку проводив о. Роман Мельник ЧСВВ з василіянського монастиря в Дземброні, що на Франківщині. Опісля була відслужена Велика Вечірня з Литією, яку відправив о. Еміліян Гавей ЧСВВ настоятель боронявського монастиря, та Божественна Літургія, яку очолив о. Мелетій Рішко ЧСВВ з Мукачівського монастиря у супроводі молодіжного хору що діє при боронявському монастирі.

27 вересня, в день свята Воздвиження, богослужіння розпочалися святковою Утренею з виставленням Чесного Хреста Господнього та Акафістом, які очолив о.Кипріян Зейкан,ЧСВВ. Об 11:00 год. відбулася Урочиста Божественна Літургія, яку очолив о. Даниїл Дербаль ЧСВВ, Провінційний Вікарій та Настоятель Мукачівського монастиря, йому співслужили: о. Лука Буняк ЧСВВ настоятель Малоберезнянського монастиря, о. Еміліян Гавей ЧСВВ настоятель Боронявського монастиря, та інші священики. Богослужіння прикрасив своїм мелодійним співом парафіяльний хор «Gloria».

Після Літургії була проспівана молитва за Україну «Боже Великий, Єдиний», а також відбувся обхід Храму з читаннями чотирьох Євангелій. На завершення святкувань настоятель монастиря о. Еміліян Гавей, ЧСВВ склав сердечну подяку всім присутнім на святі, а на завершення відбулося Мирування.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції