Smaller Default Larger

Генеральна канонічна візитація у Провінції Св. Стефана в Угорщині

 

14-18 листопада 2022 року Божого, у Провінції Святого Стефана в Угорщині відбулася Генеральна канонічна візитація, яку проводив Протоархимандрит Василіянського Чину Святого Йосафата Всесвітліший Отець Роберт Лисейко у супроводі Протоігумена о. Франциска Онисько.

 

 

Візитація розпочалася з чернечого осідку в Будапешті, де Протоархимандрит зустрівся з місцевою спільнотою, до якої належать: о. Ісаак Торок та троє ієромонахів, що вивчають тут угорську мову, готуючись до різностороннього служіння в даній Провінції: о. Андрій Белеканич, о. Павло Кречун та о. Михайло Станко.

Другим чернечим осідком, у якому відбулася візитація Генерального Настоятеля, був Монастир Святого Василія Великого в Маріаповчі, Настоятелем якого є о. Ілля Адаус. У цьому монастирі також розміщений Осідок Управи Провінції, що на даний час підпорядкований Протоігумену о. Франциску Онисько.

В рамках свого візиту до Угорщини, Протоаримандрит відвідав теж місцеву церковну ієрархію в Будапешті та Ньїредьгазі.
Однією з важливих зустрічей під час цієї візитації був візит Протоархимандрита Василіянського Чину о. Роберта до Голови Конференції Вищих Настоятелів в Угорщині, яким є Архиабат Бенедектинців Cirill Hortobágyi.

Візитація завершилася проголошенням висновків та розпоряджень, які Генеральний Настоятель Чину подав для виконання та впровадження у життя місцевим спільнотам Ченців Василіян.

 

*******

Pannonhalma Archabbey

Pannonhalma, Vár 1, 9090

Зустріч з Головою Конференції Вищих Настоятелів Архиабатоом Cirill Hortobágyi OSB

 

*******

 

Чернечий осідок Отців Василіян в Будапешті

Kossuth Lajos u., 10/A 1195 Budapest – HUNGARY

 

*******

 

Монастир Св. Василія Великого в Маріаповчі

NAGY SZENT BASIL RENDI MONOSTOR | 
Kossuth tér, 25
4326 Máriapócs – HUNGARY

 

*******

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції