Smaller Default Larger

Вшанування Святого Губерта – «захисника всього живого на землі» – 2022

21 грудня 2022 р. Б., в Каплиці при Ужгородському лісовому господарстві у с. Кам’яниця, відбулося урочисте вшанування Св. Губерта, який є покровителем цього молитовного місця і цілого лісництва, а згідно історії свого навернення і святого життя, є «захисником всього живого на Землі».

З нагоди цього свята, Божественну Літургію, яка була відслужена за здоров’я та Божу благодать для працюючих і пенсіонерів Ужгородського держлісгоспу та воїнів, які захищають Україну на фронті, очолив Протоігумен Провінції Св. Миколая в Україні о. Франциск Онисько ЧСВВ у співслужінні із співбратами-василіянами, що прибули з різних монастирів Закарпаття.

  • З Малоберезнянського монастиря, крім Протоігумена, у молитві взяв участь Провінційний Економ і Секретар о. Еммануїл Хмара ЧСВВ.
  • З Боронявського монастиря: Настоятель о. Еміліян Гавей ЧСВВ.
  • З Імстичівського монастиря: Ігумен о. Полікарп Погоріляк ЧСВВ.
  • З Мукачівського монастиря: Настоятель о. Лука Буняк ЧСВВ.

Організатором святкового богослужіння був п. Іван Костів, довголітній Директор Ужгородського лісництва, стараннями якого була збудована та освячена ця Каплиця Св. Губерта. Разом з ним в Літургії взяли участь п. Світлана Костів та Керівництво, працівники і пенсіонери Ужгородського лісництва.

 

*******

 

 

*******

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції