Smaller Default Larger

Відбулися Провінційні збори у Малоберезнянському монастирі

У четвер 13 вересня, в Малоберезнянському монастирі відбулося загальне зібрання Ченців Провінції Св. Миколая.

Під час зібрання, в якому взяли участь отці і брати Монастирів Провінції, о. Йосафат Сичкун ЧСВВ виголосив для учасників духовну науку.

Опісля, було представлено план Канонічної візитації, яка буде проводитись у Провінції на початку місяця жовтня.


Згідно Статуту Василіянського Чину, „Канонічна візитація приписана Кодексом канонів Східних Церков і має за ціль зберігати порядок та чернечу дисципліну і відновляти її там, де вони підупали” (Пр. № 281). На рівні Провінції, Візитація належить до компетенції Протоігумена і їй підлягають усі Ченці, Монастирі та Осідки Провінції, які Протоігумен зобов’язаний візитувати щороку.

Опісля, на зборах було представлено програму курсів постійної формації, які відбуватимуться у Василіянському інституті філософсько-богословських студій (Брюховичі) протягом місяців жовтня і листопада.

Також було повідомлено, що з 5 по 10 листопада 2012 року, у Малоберезнянському монастирі проводитиметься другий тур річних реколекцій для Ченців Провінції. Провідником реколекцій буде Впр. о. Андрій Белеканич ЧСВВ.

Крім того, обговорювалося створення Провінційної Статутної Комісії, завданням якої буде зібрати зауваги, пропозиції, уточнення тощо до Статуту на рівні Провінції та подати їх зі своїми обґрунтуваннями до Секретаріату Головної Статутної Комісії в Римі.

На закінчення зібрання, Провінційний Вікарій Впр. о. Павло Кречун ЧСВВ, привітав Протоігумена Провінції Впр. о. Павла Райчинця ЧСВВ з 20-літтям його пресвітерських свячень, яке виповнюється 14 вересня цього року.

о. Франціск Онисько ЧСВВ 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції