Smaller Default Larger

Паломництво з мощами св. Йосафата по парафіях Закарпаття

000-

У Провінції Святого Миколая триває паломництво з мощами св. свщмч. Йосафата Кунцевича ЧСВВ, по парафіях Мукачівської Греко-Католицької єпархії. Місія проходить у рамках відзначення ювілею 400-ліття мученицької смерті святителя.

* * * * * * *

25 червня, в третю неділю після Зіслання Святого Духа, ченці Василіяни з Боронявського монастиря відвідали Парафію Успіння Пресвятої Богородиці в смт. Великий Бичків що на Рахівщині. Божественну Літургію очолив о. Кипріян Зейкан ЧСВВ, йому співслужили: місцевий парох о. Микола Копич, а також священники з сусідніх парафій, а саме: о. Орест Штогрин та о. Дмитро Павлюк, які завітали на свято разом зі своїми вірними. Під час Божественної Літургії була виголошена проповідь про св. Йосафата, а опісля всі присутні помолились Молебень перед мощами цього великого святителя. Завершились моління уділенням Апостольського Благословення та відпусту повного, для всіх тих хто приступив до св. Тайни Покаяння та св. Причастя.

01   . 2

Парафія Успіння Пресвятої Богородиці  смт. Великий Бичків

02- . - .

Молебень до св. Йосафата

03 -.

Уділення Апостольського Благословення та відпусту повного

04   .

Парафія Успіння Пресвятої Богородиці  смт. Великий Бичків 

* * * * * * *

2 липня, в четверту неділю після Зіслання Святого Духа, мощі св. Йосафата завітали до парафіяльного храму «Святих апостолів Петра і Павла» в смт. Тересва. Ченців Василіян з мощами св. Йосафата зустрічав місцевий парох о. Петро Декет. Спочатку усі присутні помолились Молебень до св. Йосафата, який відслужив парох храму о. Петро. В цей час вірні мали можливість також приступити до св. Тайни Сповіді. О 10:00 год. розпочалась Урочиста Божественна Літургія, на якій було виголошено проповідь про св. Йосафата його життя та чесноти. На завершення усі вірні які взяли участь у св. Тайнах отримали Апостольське Благословення та відпуст повний.

05 . .   .

Храм Святих апостолів Петра і Павла в смт. Тересва

06- - . .

Урочиста Божественна Літургія

07 .

Проповідь про св. Йосафата

08 . .   .

Парафія Святих апостолів Петра і Павла смт. Тересва

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції