Smaller Default Larger

Храмовий празник Преображення Господнього з мощами Св. Йосафата у м. Ужгороді (на Цегольні)

01

6 серпня (неділя) 2023 року Божого, до храму Преображення Господнього у м. Ужгороді на Цегольні, відбулося паломництво мощей Св. Свщмч. Йосафата з нагоди 400-ліття його мученицької смерті.

Очолив паломництво Протоігумен Провінцїі Св. Миколая о. Франціск Онисько ЧСВВ, який прибув на цей храмовий празник з Малоберезнянського монастиря у супроводі бр. Любомира Мироніва ЧСВВ.

Ченців Василіян з мощами Апостола Єдності зустрів декан і парох о. Василь Бушко й вони були покладені для почитання у цьому храмі перед святковою Утренею.

Архієрейську Божественну Літургію з нагоди храмового празника, який у цій парафії відзначається за григоріянським календарем, очолив Преосвященний Владика Ніл (Лущак), ЧБМ – Апостольський Адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії.

Проповідь з нагоди згаданого ювілею виголосив Протоігумен о. Франціск Онисько ЧСВВ.

Під час Літургії відбулися пресвітерські свячення диякона Сергія Зейкана.

В цих святкових богослужіннях від Отців Василіян взяв участь також Ігумен Імстичівського монастиря та Провінційний Вікарій о. Полікарп Погоріляк ЧСВВ.

Після обходу храму з читанням Євангелія, Протоігумен уділив вірним Апостольське благословення з Повним відпустом, поблагословивши усіх мощами Св. Йосафата.

Також відбулося посвячення овочів і фруктів з нагоди празника Преображення.

 

  • Фото: бр. Любомир Миронів ЧСВВ

*******

 

 

*******

 

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції