Smaller Default Larger

Продовження паломництва з мощами Святого Йосафата

01 

У рамках відзначення ювілею 400-ліття мученицької смерті св. свщмч. Йосафата Кунцевича ЧСВВ, у Провінції Святого Миколая триває паломництво з мощами Святого Йосафата по парафіях Мукачівської Греко-Католицької єпархії. 

 

* * * * * * *

10 вересня у п’ятнадцяту неділю після Зіслання Святого Духа (за григоріянським календарем), мощі св. Йосафата завітали до парафіяльного храму «Вознесіння Господнього» в смт. Воловець. Ченців Василіян з мощами св. Йосафата зустрічав місцевий священник о. Василь Гуйван.

Спочатку усі присутні помолились Молебень до св. Йосафата, а в 11:00 год. розпочалась Урочиста Божественна Літургія яку очолив о. Кипріян Зейкан ЧСВВ. Йому співслужили парох храму о. Василь Гуйван та священники Воловецького деканату. На Літургії було виголошено проповідь про св. Йосафата його життя та чесноти.

Також всі вірні мали можливість приступити до св. Тайни Сповіді, яку уділяв о. Еммануїл Хмара ЧСВВ. На завершення усі вірні які взяли участь у св. Тайнах отримали Апостольське Благословення та відпуст повний.

* * * * * * *

1

2

3

4

5

6

8

9

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції