Smaller Default Larger

Продовження паломництва з мощами Св. Свящ. Йосафата

06 . -  -2

У рамках відзначення ювілею 400-ліття мученицької смерті св. свщмч. Йосафата Кунцевича ЧСВВ, у Провінції Святого Миколая триває паломництво з мощами Святого Йосафата по парафіях Мукачівської Греко-Католицької єпархії.

* * * * * * *

24 вересня, в сімнадцяту неділю після Зіслання Святого Духа, (за григоріянським календарем), ченці Василіяни з мощами св. Йосафата відвідали Парафію Архистратига Михаїла в смт. Міжгір’я. Зустрічав мощі о. Федір Славець, і після встановлення їх у храмі усі присутні молились молебень до св. Йосафата. Опісля служилась Божественна Літургія, під час якої було виголошено проповідь про св. Йосафата. Також всі вірні мали можливість приступити до св. Тайни Сповіді, яку уділяв о. Йосафат Сичкун ЧСВВ. На завершення усі вірні які взяли участь у св. Тайнах отримали Апостольське Благословення та відпуст повний.

01 -

02 -

03 -

04 -

05 -

* * * * * * *

1 жовтня, у свято Покрова Пресвятої Богородиці, монаша спільнота з боронявського монастиря з мощами св. Йосафата завітала на храмове свято у с. Студений (Потік) на Міжгірщині. Зустрічав мощі о. Іван Фречка. Після встановлення святих мощей у храмі відбувся молебень до св. Йосафата після якого служилась святкова Божественна Літургія, яку очолив о. Кипріян Зейкан ЧСВВ. На завершення святкувань відбувся обхід храму з мощами св. Йосафата та читаннями Євангелій, уділення повного відпусту та мирування.

06 . -

07 . -

08. . -

* * * * * * *

8 жовтня, у дев’ятнадцяту неділю після Зіслання Святого Духа, (за григоріянським календарем), ченці Василіяни з Боронявського монастиря відвідали парафію Преображення Господнього у с. Колочава на Міжгірщині. Зустрічав мощі о. Іван Ярема. Після встановлення святих мощей у храмі відбулись Богослужіння: Молебень до св. Йосафата та Служба Божа, на якій було виголошено проповідь про св. Йосафата його життя та чесноти. Вірні також мали можливість приступити до святої Тайни Покаяння, а на завершення отримати Апостольське Благословення та відпуст повний.

09 . -

010 . -

011 . -

012 . -

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції