Smaller Default Larger

Паломництво з мощами св. Йосафата Кунцевича

0

У рамках відзначення ювілею 400-ліття мучеництва св. Йосафата Кунцевича ЧСВВ, у Провінції Святого Миколая триває паломництво з мощами Святого Йосафата по парафіях Мукачівської Греко-Католицької єпархії.

* * * * * * *

5 листопада, в двадцять третю неділю після Зіслання Святого Духа, ченці Василіяни з мощами св. Йосафата відвідали Парафію св. Миколая у с. Доробратово. Парафіяни та мешканці села на чолі з всечесним о. Петром Бровдієм зустріли мощі на подвір’ї храму. О 10:00 год. розпочалась Урочиста Божественна Літургія, під час якої було виголошено проповідь про св. Йосафата. Також всі вірні мали можливість приступити до св. Тайни Сповіді, яку уділяв о. Полікарп Погоріляк ЧСВВ. На завершення усі вірні які взяли участь у св. Тайнах отримали Апостольське Благословення та відпуст повний. 

1   .

2   .

3   .

4   .

5   .

* * * * * * *

19 листопада, у двадцять п’яту неділю після Зіслання Святого Духа, мощі св. Йосафата завітали до парафії Архистратига Михаїла в с. Онок. Зустрічав мощі о. Олександр Егреші разом з парафіянами на подвір’ї храму. Після обходу храму з мощами св. Йосафата та встановлення їх у храмі відбувся молебень до цього Святого та урочиста Божественна Літургія, на якій було виголошено проповідь про св. Йосафата його життя та чесноти. Вірні також мали можливість приступити до святої Тайни Покаяння, а на завершення отримати Апостольське Благословення та відпуст повний.

6.

7.

8.

9.

10.

* * * * * * *

26 листопада, у двадцять шосту неділю після Зіслання Святого Духа, мощі св. Йосафата завітали до парафії Зіслання Святого Духа у м. Виноградів, якою опікується о. Микола Дербак. Парафіяни зустріли мощі на подвір’ї храму. О 9:00 год. розпочалась Урочиста Божественна Літургія, під час якої було виголошено проповідь про життя та приклад св. Йосафата для сучасних християн. Після Літургії було уділено Апостольське Благословення та відпуст повний.

11.   .

13.   .

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції