Smaller Default Larger

В Ужгороді освячено Монастир Сестер Василіянок

16 вересня, у м. Ужгороді, Преосвященний Владика Мілан освятив новозбудовані приміщення монастиря і каплицю Сестер Василіянок.

На цій урочистій події були присутні Генеральна Настоятелька Сестер Василіянок Мати Міріам Клер Коваль та Провінційна Настоятелька Мати Миколая Ромах, як також Сестри Василіянки та Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії з різних Монастирів України і сусідньої Словаччини.


Спочатку владика Мілан освятив статую Богородиці, яку привезли із Марійського місця Меджугорʼя, а після цього відбулося освячення каплиці Непорочного зачаття Діви Марії, приміщень Монастиря та внутрішньої каплиці Найсвятішого Серця Ісуса. Опісля розпочалася Архієрейська Божественна Літургія. Разом з владикою Міланом співслужили Літургію отці Василіяни та єпархіальні священики. Співом супроводжував Літургію хор імені Блаженного Теодора.

У своєму слові, Владика подякував сестрам за їхню працю, адже всього чотири роки пройшло з часу, коли він освячував хрест та наріжний камінь під цей монастир, а сьогодні це місце вже облаштоване для життя і служіння. Владика висловив сподівання, що монаша спільнота цієї нової обителі, матиме досвід постійної зустрічі із Милосердним Творцем і Його Сином – воскреслим Ісусом Христом, і це милосердя Сестри віддаватимуть усім зраненим душам навколо.

Також слова вдячності пролунали для всіх відомих та анонімних жертводавців, котрі протягом цих років допомагали фінансово зводити монастир.

Від моменту посвячення, при Монастирі діятиме парафія. Щодня в монастирській каплиці відправлятиметься Служба Божа:

  • у будні – о 8.30,
  • у неділю та свята – о 8.00.

За матеріалами: www.mgce.uz.ua 

Адреса Монастиря:

м. Ужгород

пров. Сестер-Василіянок, 1

(На Бамі біля Університету та стоматологічного факультету)


Можна доїхати маршрутним транспортом:

З Ужгородського залізничного вокзалу – маршрут № 58

З пл. Корятовича – маршрут № 6

 


 

ФОТОГРАФІЇ З ПОДІЇ:


Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції