Smaller Default Larger

Хіротонія та чин інтронізації владики Йони Максіма

2024-01-30 14.23.54-2

Отці Василіяни взяли участь у Богослужіннях з нагоди хіротонії та Чину інтронізації на архиєпископа та митрополита Пряшівського Греко-Католицької Церкви Словаччини владики Йони Максіма.

* * * * * * *

27 січня 2024 р. Б. Протоархимандрит Василіянского чину св. Йосафата о. Роберт Лисейко, ЧСВВ разом з Протоігуменами Провінцій святих Кирила й Методія (Словаччина) та святого Миколая (Україна), і Генеральним секретарем Чину взяли участь в Архиєрейській Божественній Літургії у катедральному храмі св. Івана Хрестителя в м. Пряшів. У молінні єднались вірні митрополії, понад 50 єпископів візантійського та латинського обрядів, між якими – Апостольський нунцій у Словаччині, Глави кількох Східних Католицьких Церков свого права, а також понад 250 священників та чисельно зібрані богопосвячені особи.

У неділю, 28 січня, Отці Василіяни разом з духовенством та вірними молилися з новим Предстоятелем Греко-Католицької Церкви Словаччини Архиєрейську Божественну Літургію, де він виголосив свою першу гомілію до духовенства й вірних Пряшівської архиєпархії.

Джерело

* * * * * * *

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції