Smaller Default Larger

«Соціальні мережі – ворота істини та віри. Нові простори євангелізації»

Це тема, яку Папа Венедикт XVI вибрав для 47-го Всесвітнього дня суспільних комунікацій.

Одним із найбільш значущих викликів, які сьогодні стоять перед євангелізацією, є ті, що випливають із цифрового середовища. Тож саме на них у контексті Року віри бажає звернути увагу Папа Венедикт XVI, обравши на наступний, 47-й з черги, Всесвітній день суспільних комунікацій тему «Соціальні мережі – ворота істини та віри. Нові простори євангелізації».


Згідно з прийнятим звичаєм, тему на черговий Всесвітній день суспільних комунікацій у Ватикані оприлюднюють 29 вересня, в день літургічного спомину святого архангела Гавриїла, Небесного покровителя працівників телекомунікаційної сфери. А відповідне послання Папи буде оприлюднене 24 січня, в день літургійного спомину покровителя католицьких журналістів та письменників святого Франциска Сальського. Сам же День суспільних комунікацій відзначається в неділю перед Зісланням Святого Духа, яка у 2013 році припадатиме на 12 травня (за новим стилем).

У комюніке з нагоди оприлюднення теми читаємо, що питання для призадуми, запропоновані нею, є численними та важливими: адже в час, коли технології намагаються стати зв’язковим елементом різних сторін людського досвіду, таких як стосунки та пізнавання, необхідно запитати себе, чи вони можуть допомогти людині зустрітися з Христом. Існує необхідність уміти представляти Євангеліє, як відповідь на вічне запитання людини про сенс віри, яке часто звучить і у віртуальній сфері. Це також є способом оживляти цифровий світ та вчиняти його гуманнішим. Бо ж сьогодні мова йде не стільки про те, щоб використовувати Інтернет, як засіб євангелізації, але про те, щоб євангелізувати, беручи до уваги те, що сьогодні життя людини виражається також і в цифровому середовищі, маючи на увазі швидкий розвиток та зростаючу популярність так званих соціальних мереж.

За матеріалами: РАДІО ВАТИКАН

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції