Smaller Default Larger

Храмовий празник Святих Апостолів Петра і Павла в с. Вишка

12 липня 2013 р., Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ, взяв участь в храмовому празнику у с. Вишка, Великоберезнянського р-н., Закарпатської обл., під час якого відбулась визначна подія – передача мощей Святих Верховних Апостолів Петра і Павла для місцевого храму.

Мощі святих Апостолів для парафіяльного храму, за сприянням Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, привіз із Ватикану владика Іриней Білик ЧСВВ, Канонік Римської Папської Базиліки Santa Maria Maggiore.

Дерев’яний храм Святих апостолів Петра і Павла було збудовано за кошти родини Токач.

В 11 годині Оксана Токач разом із парафіянами привітали владику Іринея та прибулих гостей на святкування. Архієрей зачитав грамоту від Святішого Отця Франциска Папи Римського для Петра Токача з нагоди його іменин.

Відбувся процесійний обхід довкола храму. Парох о. Михайло Фаринець торжественно вніс мощі до святині. Було відслужено Акафіст на честь Верховних апостолів; Архієрейську Літургію. Додавав урочистості святкуванню хор «Євшан» зі Львова.

У свої промові на честь храмового свята владика Іриней, зокрема, зазначив:

Завдячую Божій благодаті, що дозволила нам тут прибути на це свято через запрошення добродія Петра Токача та благословення владики Мілана Шашіка.

Особливістю сьогоднішнього свята є прибуття з Апостольської Столиці святих мощів Верховних Апостолів Петра і Павла на прохання та за стараннями пана Петра Токача, які з вдячністю Богові та великою радістю передаємо Вам на постійне шанування і моління для заступництва і допомоги у всіх ваших духовних і тілесних потребах. Тому сьогодні зможете набути повний відпуст та вшанувати і доторкнутися до цих святих мощів, які передаються цьому святому храмові в цій обителі.

Після завершення богослужіння мощі було виставлено для приклоніння. Учасники святкувань отримали пам’ятні образочки та були окроплені свяченою водою.

Того ж дня на церковному подвір’ї владика Іриней поблагословив мініатюрну копію Папської базиліки Святого Петра, що у Римі.

За матеріалами: osbm.info 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції