Smaller Default Larger

Квітна Неділя у Малоберезнянському монастирі Отців Василіян


У Квітну Неділю, 13 квітня 2014 р., Протоігумен Провінції Св. Миколая Отець Павло Райчинець ЧСВВ, відслужив святкову Божественну Літургію у монастирському храмі Отців Василіян у Малому Березному.

В цей день, жителі Малого і Великого Березного, а також інших довколишніх сіл, прибули на богослужіння до Василіянської обителі з вербними галузками, щоб вітати тут Ісуса Христа празничними словами: «Благословенний той, хто йде в імʼя Господнє».

Після євангельського читання на Службі Божій, в якому розповідалося про урочистий вʼїзд Ісуса до Єрусалиму, Протоігумен виголосив до парафіян святкову проповідь (ЧИТАТИ), в якій заохотив застановитися над тим, як ми зустрічаємо Христа, що приходить сьогодні в наше життя. А також звернув увагу на те, як Ісус, вʼїжджаючи до Єрусалиму на осляті, вчить нас тієї царської величі, що походить не з володіння зовнішнім царством, а з посідання Царства Божого в своїй душі.

Після Божественної Літургії, на монастирському подвірʼї, Протоігумен освятив вербні галузки та окропив парафіян свяченої водою, а в храмі усім було уділено мирування.

о. Франціск Онисько ЧСВВ


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції