Smaller Default Larger

Великоднє привітання Протоігумена Провінції Св. Миколая. 2012 р. Б.

Високопреподобні Отці, Преподобні Брати,

Дорогі Брати і Сестри у Христі!

 

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

 

У свято Христового Воскресіння, нам пригадуються слова нашого Спасителя, які він сказав своїм учням під час Тайної Вечері:

«Тепер я іду до того, хто послав мене… Та що я вам це сказав, то серце ваше смутку сповнилося. (…) Оце ви нині в журбі, але я вас знову побачу, і зрадіє ваше серце, і ніхто ваших радощів від вас не відбере» (Ів. 16, 5-22).

Ісус Христос, пройшовши дорогу страждань і смерті, воскрес із мертвих, щоб завжди бути з нами. Після свого Воскресіння, Господь неодноразово з’являвся своїм учням, показуючи їм, що він завжди поряд з ними. Христос з’являвся апостолам, коли вони ховалися зі страху перед юдеями; стояв на березі Тиверіядського озера, коли вони були сповнені розчарувань із-за невдалої цілонічної роботи; йшов із стурбованими учнями в Емаус і роз’яснював їм писання; приходив до апостола Томи, щоб утвердити його у вірі; перемінив плач Марії Магдалини в радість і готовість нести усім вістку про те, що вона «бачила Господа».

Величний празник Христового Воскресіння пригадує нам, що Господь Ісус, воскреслий з мертвих, супроводжує нас в цьому земному житті, допомагаючи простувати до нашого особистого Воскресіння. Він присутній з нами не лише у храмі, коли ми його прославляємо та оспівуємо його Воскресіння. Христос присутній з нами також під час щоденної праці, серед невдач і сумнівів. Він приходить сьогодні до нас, подібно як приходив до своїх учнів, щоб нашу буденність перемінити у нову надію, а наші невдачі – осяяти світлом своєї перемоги над злом і смертю.

Тому в це свято, разом з Апостолом кажемо: «Нехай же буде подяка Богові, який дає нам перемогу через Господа нашого Ісуса Христа» (1 Кор. 15, 57).

Дякуймо Богові, що дарував нам можливість брати участь у Його Воскресінні. Дякуймо Богові за те, що наші «Хресні дороги», якими нам доводиться йти, Воскреслий Христос, своєю присутністю і підтримкою, перемінює на «шлях Воскресіння».

З найщирішими великодніми вітаннями,

о. Павло Райчинець ЧСВВ

Протоігумен

Воскресіння Христове
2012 р. Б.
Малий Березний

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції