Smaller Default Larger

Відбулась Капітула Провінції Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Аргентині

 

Дня 5-го лютого, відбулася звичайна Виборча Капітула Провінції Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Монастирі Непорочного Зячяття Пречистої Діви Марії в місті Обера, Місіонес (область).

Усі Ченці Провінції з довічною професією, після одноденного зосередження та роздумів, розпочали і завершили роботу Капітули. На Каптулі були представлені приписані Статутом ЧСВВ звіти та обрано нового Протоігумена Провінції. Згідно результатів виборів Капітули та на основі затвердження Протоархимандритом за згодою його Ради Протоігуменом Провінції став Впр. о. Ігнатій Юрій Слободян, ЧСВВ.

Капітула також обрала:

Провінційного Вікарія – Впр. о. Марка Генка, ЧСВВ

Провінційного Радника – Впр. о. Йосифа Адольфа Спасюка, ЧСВВ.

Також обрано двох Заступників Провінційних Радників:

Впр. о. Вільгельма Андруховича ЧСВВ – Перший Заступник Провінційного Радника

Впр. о. Андрія Коропецького ЧСВВ – Другий Заступник Провінційного Радника.

Слід зазначити, що делегатами силою права на Генеральну капітулу, яка відбуватиметься у Римі з 11 по 30 липня цього року, є попередний Протоігумен Впр. о. Андрій Коропецький, ЧСВВ і новообраний Протоігумен Впр. о. Ігнатій Юрій Слободян, ЧСВВ. Отож, учасники Провінційної капітули обрали одного Делегата та двох Заступників Делегатів на Генеральну капітулу.

Делегата на Генеральну Капітулу 2016 року було обрано Впр. о. Марка Генка, ЧСВВ.

Двома Заступниками Делегатів на Генеральну Капітулу було обрано:

Впр. о. Вільгельма Андруховича, ЧСВВ і Впр. о. Йосифа Адольфа Спасюка, ЧСВВ.

На перерві Провінційної капітули новообраний Протоігумен разом зі своїми радниками відбули перше засідання, на котрому було призначино: Впр. о. Йосифа А. Спасюка, ЧСВВ — Економом Провінції, якого затвердив Протоархимандрит за згодою своєї Ради, і Впр. о. Андрія Коропецького, ЧСВВ – Секретарем Провінції.

Продовжаючи Провінційну капітулу, учасники одноголосно вибрали оберівський монастир Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії осідком Провінції на чотирирічну каденцію новообраного Протоігумена. Рішення капітульнтх отців отримало затвердження Протоархимандрита.

Опісля, чинці обговорювали Пропозиції внесені на капітулу та уклали Постанови Капітули, які будуть проголошені Протоігуменом після затвердження їх Протоархимандритом. Таким чином, після спільної молитви і спільної святочної трапези, з радістю і вдоволенням чинців, завершилася звичайна Провінційна Капітула аргентинської Провінції Василіянського Чину Святого Йосафата.

Обера, середа, 10/02/2016

Подав: о. Андрій Коропецький, ЧСВВ — Провінційний секретар

Джерело: osbm.info

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити