Smaller Default Larger

Відбулась Капітула Провінції Пресвятого Серця Христового у Канаді

 

Від 1 до 6 лютого 2016 р. у Студійному домі Покрови Пресвятої Богородиці в Едмонтоні відбулася звичайна Виборча Капітула Провінцїі Пресвятого Серця Христового у Канаді.

Капітула розпочалася днем зосередження та роздумів, в часі якого було відправлене Правило і виголошено дві духовні науки Впр. о. Іваном Сембратом, ЧСВВ на тему «Божі Ласки і Обіти» і Впр. о. Іринеєм Валявкою, ЧСВВ – «Стрітення і посвята Богові».

Наступного дня отці делегати Провінційної Капітули приступили до своїх безпосередніх обов’язків. На початок Капітули Протоігумен Впр. о. Гавриїл Габер, ЧСВВ, у своєму зверненні до отців-делегатів з нагоди відкриття Капітульних засідань, наголосив на важливість Капітули згідно Статуту, «Провінційна Капітула є вищою законодавчою владою, владою контролю та визначення напрямків діяльності на рівні Провінції» (правило 419), а також дав звіт зі свого управління впродовж останніх чотирьох років.

Після того на Капітулі були представлені приписані Статутом ЧСВВ звіти Провінційного Секретаря і Економа Впр. о. Захарія Швалюка, ЧСВВ і Директора Студійного Дому Впр. о. Даниїла Ваха, ЧСВВ та обрано нову Провінційну раду, яка у свою чергу з благословенням та підтвердженням Всесв. о. Ґенезія Віомара, Протоархимандрита і його Ради призначила економа і секретаря Провінції на наступні чотири роки:

Впр. о. Гавриїл Габер, ЧСВВ — Протоігумен

Впр. о. Йосиф Підскальний, ЧСВВ — Провінційний Вікарій

Впр. о. Даниїл Вах, ЧСВВ — Провінційний Радник і Адмонітор

Впр. о. Захарій Швалюк, ЧСВВ — Провінційний Економ і Секретар

Впр. о. Серафим Григорук, ЧСВВ — перший заступник Радника

Прп. бр. Стефан Крисак, ЧСВВ — другий заступник Радника

Також було вибрано делегатів на Генеральну Капітулу, яка відбудеться в Римі від 11 по 30 липня 2016 р.:

Перший делегат – Впр. о. Захарій Швалюк, ЧСВВ

Другий делегат – Впр. о. Дам’ян Дутка, ЧСВВ

Третій делегат – Впр. о. Йосафат Тиркало, ЧСВВ

Перший заступник делегата – Впр. о. Йосиф Підскальний, ЧСВВ

Другий заступник делегата – Впр. о. Серафим Григорук, ЧСВВ

В часі виборів учасники Провінційної Капітули обговорювали Пропозиції, внесені на Капітулу як від Всесв. о. Ґенезія Віомара, ЧСВВ, Протоархимандрита так і Ченцями Провінції з Канада. Також було обговорено сучасний стан Провінції і її подальший розвиток. Було зроблено 16 постанов, які допоможуть і надалі у розвитку нашої Провінції.

Провінційна Капітула завершилася 6 лютого Божественною Літургією під час якої Протоігумен Впр. о. Гавриїл Габер, ЧСВВ, подякував всім учасникам Капітули за плідну працю, закликав і надалі до співпраці в любові і братній єдності, так як нас цього навчає Святий наш Отець Василій Великий, а також перепросив всіх учасників якщо когось образив під час нарад. На завершення всі учасники Провінційної Капітули підписали Капітульні Постанови.

Нехай подяка буде Господу Богу.

Оттава, вівторок, 09/02/2016

Подав: о. Дам’ян Дутка, ЧСВВ

Джерело: osbm.info

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити