Smaller Default Larger

Візит Протоігумена Провінції Св. Миколая до правлячого єпископа Ньїредьгазької єпархії

01

 

18 травня 2021 р. Б., в рамках Канонічної візитації, яка цими днями триває у Провінції Св. Стефана, Протоігумен Провінції Св. Миколая о. Франциск Онисько ЧСВВ, разом із василіянською спільнотою Маріяповчанського монастиря, відвідав Правлячого єпископа Ньїредьгазької єпархії Кир Авеля Сочку ЧСВВ.

Разом з Протоігуменом Єпископа відвідали: о. Ілля Адаус ЧСВВ – Ігумен Маріяповчанського монастиря та представник Протоігумена у Провінції Св. Стефана, як також о. Йосип Ердей ЧСВВ, о. Андрій Белеканич ЧСВВ та о. Михайло Станко ЧСВВ, які від тепер усі разом творять Маріяповчанську спільноту Отців Василіян.

Монастир Св. Василія Великого у Маріяповчі, в якому проживають Ченці Василіянського Чину Св. Йосафата, є головним Чернечим осідком Провінції Св. Стефана в Угорщині і розташований на території Ньїредьгазької єпархії Угорської греко-католицької церкви.

Цей василіянський монастир постав у XVII ст. при храмі Св. Михаїла, в якому вже тоді почиталася Маріяповчанська чудотворна ікона Божої Матері. Тепер цей монастирський храм є національною святинею Угорщини і місцем паломників до Чудотворної ікони теж з інших довколишніх країн.

З початку 2020 р., Ченці Провінції Св. Стефана підпорядковані проводу Протоігумена Провінції Св. Миколая, який цими днями проводить Канонічну візитацію для Василіянських монастирів в Угорщині.

 

02

03

04

05

06

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції