Smaller Default Larger

Пленарне засідання Конференції Вищих Настоятелів Угорщини

 

24 листопада 2021 р. Б., Протоігумен о. Франціск Онисько ЧСВВ, представляючи Василіянську Провінцію Св. Стефана, взяв участь у пленарному засіданні Конференції Вищих Настоятелів Угорщини, яке проводилось цього дня у Будапешті спільно для жіночих і чоловічих Чинів і Згромаджень.

Після спільної молитви відбулося представлення нових Настоятелів і Настоятельок, під час якого Протоігумен о. Франціск розповів учасникам про зміни у Провінції Св. Стефана, її теперішній стан і статус та загальні перспективи.

Відтак Голови чоловічої і жіночої конференцій подали свої звіти за останній рік, як також озвучили висновки і пропозиції на найближче майбутнє.

Опісля Ректор монашого Католицького університету, в приміщенні якого відбувалося засідання і де розміщений офіс Конференції Вищих Настоятелів, розповів про діяльність цього навчального закладу і співпрацю з ченцями у його функціонуванні.

Також керівники проекту «Людська гідність», показали монашеству результати цієї програми, яку вони впроваджували останнім часом в Угорщині.

Перед обідом, в університетській каплиці була відслужена Свята Меса, яку очолив Апостольський Нунцій в Угорщині Архієпископ Мішель Аугуст Блюм.

Після обідньої перерви були виголошені дві лекції на тему ролі мас-медій в житті монашества і про синодальний шлях, який нещодавно розпочався в Католицькій Церкві.

  • Після завершення пленарного засідання, Протоігумен також провів ознайомчу та робочу зустріч з Головою Конференції Вищих Настоятелів монаших Чинів і Згромаджень Угорщини, яким є абат бенедиктинського монастиря Cirill Hortobágyi.

Під час цієї зустрічі були обговорені та узгоджені питання стосовно змін у Провінції Св. Стефана в Угорщині та її подальшого відродження. Голова Конференції наголосив, що попри зміни у підпорядкуванні цієї Провінції, участь її теперішнього Протоігумена у Конференції й надалі залишається повноправною та озвучив наступні кроки у представленні його на рівні місцевої Церкви і Держави.

Більше детальніше представлення стану Провінції Св. Стефана на рівні Конференції, яке проведе Протоігумен Провінції Св. Миколая о. Франціск, відбудеться під час найближчого засідання чоловічих Чинів і Згромаджень Угорщини.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції