Smaller Default Larger

Зустріч Вищих настоятелів Чинів та Згромаджень УГКЦ

17 серпня 2013 р., напередодні посвячення Патріаршого собору Воскресіння ГНІХ, у Києві відбулась зустріч Вищих настоятелів різних Чинів та Згромаджень УГКЦ. Зібрання відбулось у монастирі Отців Василіян з ініціативи Патріаршої Комісії у справах монашества.

Від Василіянського Чину Святого Йосафата прибули: Протоархимандрит о. Ґенезій Віомар, Генеральний вікарій о. Йоанікій Чверенчук, Прототоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Пантелеймон Саламаха та Протоігумен Провінції Святого Миколая в Україні о. Павло Райчинець.

О дев’ятій годині в храмі Святого Василія Великого розпочалась Свята Літургія, яку очолив Голова Патріаршої Комісії у справах монашества о. Петро Баран, ЧНІ. Проповідь для учасників виголосив о. Йосафат Коваль, ЧСВВ.

В конференц-залі, о 10 год., о. Петро Баран, ЧНІ, привітав богопосвячених осіб із ювілеєм 1025-ліття хрещення Русі-України та Міжнародною Всецерковною прощею до Патріаршого собору.

Під час зустрічі було розглянуто три основні питання:

1. Діяльність Патріаршої Комісії у справах монашества

2. Зорганізування монашества та його співпраця з людьми, які проживають за межами України

3. Пропозиції.

Крім того, було обговорено проект Статуту Патріаршої комісії у справах монашества УГКЦ. Кожен мав можливість висловити свої думки та поділитись власним досвідом на прикладі свого Чину чи Згромадження.

Цього ж дня богопосвячені особи взяли участь у богослужіннях на Володимирській гірці та Патріаршому соборі Воскресіння ГНІХ.

о. Йоаким Ковальчук, ЧСВВ

За матеріалами: osbm.info


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції