Smaller Default Larger

День Богопосвяченого життя у Василіянській обителі в Римі

 

1 лютого 2015 р., в навечір’я празника Стрітення Господнього за григоріанським календарем, у Римській василіянській обителі відбулася зустріч богопосвячених осіб різних чернечих спільнот нашої Церкви, які виконують свої служіння у місті Римі.

Зустріч розпочалася з конференції, яку виголосив о. Роберт Лисейко, ЧСВВ. Вінподілився роздумами над листом Святішого Отця Франциска, виданим з нагоди Року богопосвячених осіб, зокреманаголосив на п’ятьох очікуваннях Церкви від чернецтва: радісно свідчити Христа, розбудити світ своїм пророчим служінням, стати знавцями сопричастя, тобто єдності, вийти за межі своїх спільнот та дозволити себе турбувати потребуючим, запитувати себе проте, чого Бог і людство сьогодні від нас потребують. Ці п’ять очікувань маютьзаторкнути наше богопосвячене життя, стати темами для призадуми у нашихспільнотах.

Після конференції учасники зустрічі взяли участь у святковій Вечірні, яку відслужив о. Ілля Броновський,ЧСВВ.

Спільна молитваіспільна трапеза, яку на завершення зустрічі приготували сестри-василіянки, були ще однією нагодою для ченців і черниць глибшепознайомитись таобмінятисьдуховним і душпастирським досвідом у богопосвяченомужитті.

 

о. Єфрем Кончак ЧСВВ

Джерело: osbm.info

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції

 

Авторські права 2020 © Провінція Святого Миколая. Василіянський Чин Святого Йосафата в Україні. Усі права захищені.